Úspěšné příběhy našich klientů

Šulista Consulting

Václav působí jako kariérní konzultant se specializací v oblasti farmacie a dodavatelského řetězce. Václav pomáhá lidem z celého světa k získání nové pracovní příležitosti nebo při posunu v rámci stávající kariéry.

Problém

vaclav sulista

Výsledek

Co na to Šulista Consulting?

Přehrát video

Supply Chain Education

Česká firma nabízející oficiální kurzy APICS. Jedná se o nejlepší kurzy pro získání dovedností a posunutí kariéry v oblasti dodavatelského řetězce. Firma SCE působí na středoevropském trhu a kurzy jsou vedené v anglickém jazyce.

Problém

Výsledek

unnamed file

Naše původní webová stránka nedosahovala žádných výsledků. Proto jsme se obrátili na agenturu Kippis, která nám pomohla pochopit, jak digitální marketing může fungovat i pro prodej našich APICS kurzů. Společně jsme přestavěli naši stránku, která nyní především oslovuje potenciální zákazníky i jejich zaměstnavatele, kteří často kurzy platí.

Po spuštění naší první marketingové kampaně jsme byli příjemně překvapeni. Během necelého měsíce jsme získali více než 50 poptávek, což jsme opravdu nečekali.

Se spoluprací jsme maximálně spokojeni a bez váhání můžeme agenturu Kippis jedině doporučit.

 

SUPPLY CHAIN EDUCATION s.r.o.

HealthStart

HealthStart nabízí tzv. IHHT, Intervall-Hypoxie-Hyperoxie-Therapy. Jedná se o nový princip buněčného tréninku, který byl v roce 2019 oceněn Nobelovou cenou. Při správném použití má IHHT velmi dobrý vliv na obnovu buněk v těle a tím nabízí alternativní řešení pro řadu různých zdravotních problémů. Je vhodné mimo jiné také pro sportovce a zlepšení výkonnosti.

Problém

Výsledek

unnamed file

I recommend! Kippis agency is a pleasure to work with, both professionally and personally. They always go to the point and bring their own solution suggestions.

They take into consideration our budget and try their best to make it work. Kippis helped us to launch a new complicated service „IHHT“. Our offering and website are currently one of the best on the market.

Thanks to Kippis we are regularly getting new customers and we can focus more on the growth of our business.


Jürg Kihm, xMotus AG

Počkejte!

Než odejdete...

Zdá se, že prozkoumáváte možnosti pro svůj vlastní marketing. Někdy je klíčové pochopit základy, než svěříte svůj byznys do rukou někomu jinému…

Zveme vás proto k účasti na našem webináři ZDARMA, kde se dozvíte, jak může fungovat marketing efektivně a jak může generovat zisk.

PS: Navíc vám prozradíme, zda pro vás může získávání zákazníků fungovat i na autopilota.